Propojení PBX do LAN

 

Nyní, kdy je LAN (lokální síť) nezbytná pro sdílení informací, periferních zařízení, aplikací pracovních skupin, internetu a VoIP, Alcatel OmniPCX Office s integrovaným přepínáním LAN je nejlepší volbou pro malé a střední podniky. Její rychlá ethernetová technologie posiluje výkon LAN, a tak umožňuje přenosy velkých souborů, používání sdílených databází a přístup k multimediálním aplikacím.

Řešení LAN Alcatel OmniPCX Office pomáhají malým a středním podnikům lépe řídit zavádění jejich LAN a představují efektivní způsob podpory konvergence datové a hlasové infrastruktury, včetně služeb IP telefonie, sdíleného přístupu na internet pro e-commerce a efektivní komunikaci se zákazníky a dodavateli.

Komunikace LAN – datasheet

Proč potřebujete LAN?

Řešení LAN v rámci Alcatel OmniPCX Office nabízejí:

Řešení LAN v rámci Alcatel OmniPCX Office vaší firmě pomáhá zvýšit produktivitu a získat lepší přístup k informacím. Integrované přepínání LAN je nákladově efektivní řešení, které zlepšuje komunikační časy a sdílenou, vysokorychlostní hlasovou infrastrukturu.

Integrované desky LAN v rámci Alcatel OmniPCX Office umožňují rychlé ethernetové přepínání. Při rychlosti až 100 Mbps na jeden port je možný bezproblémový přenos velkých souborů a přístup ke sdíleným databázím a multimediálním aplikacím. Systém je určen pro zařízení pro okamžité použití (plug and play). Při automatickém rozpoznání 10 až 100 Mbps na všech portech je zjišťování rychlosti připojeného zařízení automatické a není třeba žádné konfigurace. Integrované přepínání LAN je modulární a nabízí levné řešení od 8 do 84 portů. Desky LAN mají porty typu "up-link" na rozšíření sítě o nové přepínače či existující centrály.

Služby lan

Snadná správa LAN

Služby LAN v rámci Alcatel OmniPCX Office zajišťují správu a rozšiřování LAN. Server DHCP automaticky přiděluje IP adresy v LAN. To umožňuje snadnou instalaci nových zařízení IP na LAN bez nutnosti manuální konfigurace.

LAN na internet

Řešení Alcatel OmniPCX Office nabízí integrované řešení LAN na internet, které podporuje mnohočetné připojení WAN, od 64 kbps ISDN až do 2 Mbps ADSL nebo pronajaté linky. Integrovaný router pro přístup na internet poskytuje uživatelům LAN vysokorychlostní přístup k internetu. Vestavěný certifikovaný firewall chrání LAN před narušením a napadením. Uživatelé LAN mohou také využívat mnohé další internetové funkce Alcatel OmniPCX Office, jako je DNS, proxy, caching, e-mail server a VPN.