Helios
Helios je inteligentní dveřní komunikátor nové generace, který nahrazuje tradiční dveřní vstupní systém. Díky svému designu, modularitě a vlastnostem se toto interkomunikační zařízení těší vysoké poptávce.
 
 

Helios je dveřní vstupní systém v portfoliu společnosti 2N TELEKOMUNIKACE a.s. Jedná se o zcela unikátní a nadčasový design, který byl vytvořen exkluzivně pro 2N.

Dveřní vstupní systém Helios (domácí interkomunikační zařízení) vám umožní mluvit s návštěvníky, kteří stojí u vchodu do budovy vaší společnosti, a otevřít jim dveře od stolu ve vaší kanceláři s použitím standardního telefonu.
... Klikněte pro více informací

Dveřní vstupní systém Helios je flexibilní modulární systém, který umožňuje vytvářet uživatelsky přizpůsobená řešení. Můžete si navrhnout a sestavit dveřní vstupní systémy různých velikostí, obsahujících různé kontrolní prvky, které budou vyhovovat přesně vašim potřebám. Jedno-dotyková podsvícená tlačítka pro jednoduché a rychlé volání mohou být doplněna numerickou klávesnicí pro otevírání dveří a volání vybraných čísel.

Díky integrovanému spínači můžete otevřít dveře při rozhovoru s návštěvníkem po telefonu jednoduše tak, že stisknete správnou kombinaci kláves na svém telefonu. Protože je kód detekován přímo ve dveřním vstupním systému Helios, je nemožné, aby se dveře otevřely náhodně. Cíloví uživatelé dveřního vstupního systému Helios jsou majitelé domů, malých, středních i velkých firem, kteří si přejí vyřešit problém se zabezpečením své nemovitosti.

Unikátní design dveřního vstupního systému Helios vkusně vyzdobí váš vchod a špičková technologie vám dá příležitost nejen poznat, kdo čeká před vaším domem, zatímco vy jste třeba i na dovolené, ale také vám dá možnost kontroly přístupu. Zavedení dveřního vstupního systému Helios ve vaší kanceláři nepřináší žádné nároky pokud jde o instalaci nebo zapojení. Zařízení se jednoduše připojí k tradičnímu telefonnímu systému nebo k síti, která podporuje IP protokol. Helios je také první multifunkční víceuživatelský GSM mobilní dveřní vstupní systém, který bezpečnostní průmysl již dlouhou dobu žádal!

Vlastnosti:

Poznámka:

Pro připojení na telefonní ústředny Siemens je nutno použít Siemens adaptér (možnost dodání společně s komunkátorem).