Aplikační možnosti GSM bran ATEUS


Úspory nákladů

Podle situace mohou GSM brány ušetřit až 30% nákladů na telekomunikační služby. Pokud není ústředna vybavena LCR automatem pro směrování hovorů, doporučujeme GSM bránu ATEUS-GSM GATE ISDN, která sama zajistí směrování hovorů.

Směrování příchozích hovorů

Jedinečná služba 'Příště zvoň u mne' kombinuje rozpoznání volaného čísla s provolbou z brány do ústředny. Zákazník se vždy dovolá ke svému obchodníkovi, manželka ke svému choti... Úspora portů ústředny

ATEUS-GSM GATE ISDN může být připojena 'průchozím' způsobem na veřejné lince euroISDN. Nezabírá tak port pobočkové ústředny a sama zajišťuje plnohodnotné směrování hovorů podle ceny. U analogových bran lze zvolit model pro vnitřní či vnější linku ústředny.

SMS Server

Analogové i ISDN brány ATEUS můžete využít také pro příjem a odesílání SMS zpráv. Součástí výbavy je jednoduchý SMS server, u brány ATEUS-KOMPAKT GPRS potom SMS Server pro MS OutLook s řadou komfortních funkcí.

GPRS datové přenosy

GSM bránu můžete použít jako univerzální bránu mezi Vaší kanceláří a operátorem telekomunikačních služeb. Můžete být připojeni k internetu bez nutnosti zapojení Vašeho mobilu.

Ovládání/sledování obvodů

GSM brány ATEUS obsahují chytrá čidla a spínače, které umožňují sledování a ovládání obvodů pomocí SMS zpráv. Na svůj mobil dostanete ihned zprávu o vloupání do Vašeho domu, snadno zapnete i vypnete topení.

Pobočková ústředna

Pro malé firmy a rodinné domy nabízí každá GSM brána ATEUS-GSM GATE ISDN řadu funkcí pobočkové ústředny. Vnitřní volání je samozřejmě zdarma, hovory ven hlídá šetřící automat a směruje je do sítě ISDN nebo GSM.

Dálkový dohled

U ISDN bran můžete zákazníkům nabídnout služby dálkového dohledu. Šetřící automat i další parametry seřizujete z Vašeho dispečinku, k zákazníkovi zajdete pouze občas na kávu.