Výbavu terminálů 2N StarPoint 500 popisuje následující tabulka:

 

Starpoint 500 Entry Economy Standard Advance
Tlačítka funkcí
8
12
12
19
Plně duplexní hlasitý hovor
-
-
ano
ano
Osvětlení displeje
-
-
-
ano
Přípojka pro náhlavní soupravu
-
-
-
ano
 • 12 tlačítek funkcí se světelnými diodami LED (Economy, Standard) / 19 tlačítek Advance / 8 tlačítek Entry
 • plně duplexní hlasité telefonování s potlačením ozvěny pro přizpůsobení místnosti (Standard, Advance) / hlasitý příposlech (Economy)
 • 2 pozice pro zásuvné adaptéry (Advance) / 1 pozice (Standard)
 • 1 přípojka pro náhlavní hovorovou soupravu
 • 1 rozhraní pro max. 2 přídavná zařízení (Standard, Advance):
  • optiPoint key module
  • optiPoint BLF module
 • alfanumerický displej LCD se 2 řádky po 24 znacích; nastavitelný podsvícený displej (svítí cca 5 vteřin)
 • 3 dialogová tlačítka pro interaktivní výběr funkcí: OK, Zpět a Vpřed
 • 2 tlačítka (plus, minus) pro nastavení hlasitosti a melodie vyzvánění, úrovně hlasitého telefonování, upozorňovacího tónu a kontrastu displeje
 • vhodný k montáži na zeď
 • barvy: světle šedá, černá (antracit) 
Pracovní stůl manažera
Vhodným přístrojem je 2N StarPoint Advance s možností hovoru bez držení sluchátka, doplněný externí sluchátkovou (přenosnou) handsfree sadou. Přínosné bude využívání Intercom služeb s asistentem ve vedlejší kanceláři. K pracovišti jistě patří i web stránka NETSTAR - Assistant s operativním přehledem o telefonních hovorech, firemních kontaktech a možnostmi obsluhu hovorů přes počítač. Přirozeným druhým terminálem je osobní GSM telefon, připojený službou Mobility Extension jako paralelka ke stolnímu telefonu nebo IP softphone, instalovaný na přenosném počítači pro případ služební cesty.
Pracoviště asistentky (spojovatelky, recepční)
Podle četnosti odbavovaných hovorů a velikosti firmy je vhodným přístrojem 2N StarPoint Advance nebo Standard s rozšiřujícím modulem jednotlačítkové volby. Na panelu je potom přehledně signalizován telefonní provoz po celé firmě se snadným přepojováním (parkováním, přebíráním…) hovorů stiskem jediného tlačítka. Při intenzivním telefonním provozu je více než vhodné pracoviště vybavit bezdrátovou handsfree sadou a NETSTAR-Assistantem pro přehled o telefonních hovorech, firemních kontaktech a možnostmi obsluhu hovorů přes počítač.
Referentské pracoviště
Zde je na výběr ze všech typů systémových přístrojů s displejem, tedy modelů 2N StarPoint Advance, Standard nebo Ekonomy. Kritériem je možnost "vidět kdo volá", snadno a rychle odbavit hovor s využitím předdefinovaných služeb na tlačítkách systémového telefonu. Na rozdíl od standardního telefonu bude mít takto vybavené pracoviště přístup k firemním telefonním kontaktům, historii hovorů a nastavením telefonních profilů.
Hotel, provoz, dílna, sklad
Pohyb po rozsáhlých výrobních prostorách s telefonem v kapse umožní jednak využití bezdrátového DECT telefonu nebo systémového přístroje 2N StarPoint Entry vybaveného bezdrátovou handsfree sadou. Ve druhém případě je opět možné využít předdefinovaná tlačítka pro snadnou volbu služeb. Např. hlášení pohybu ostrahy, úklid hotelového pokoje, hlášení závodního rozhlasu apod.