IQinVision

 
IQinVision je vedoucí společností v Megapixelovém IP video dohledu a výrobcem široké řady síťových kamer IQeye s vysokým rozlišením a špičkovou kvalitou obrazu, včetně modelů s režimem den/noc, antivandal a outdoorovým provedením. Síťové kamery IQeye jsou vhodné pro video dohled všech segmentů trhu.
 

Řada kamer IQeye PRO LINE je díky bohatosti funkcí, odolnosti a zabudované inteligenci vhodná pro profesionální dohledová řešení. Každá kamera řady IQeye PRO LINE může pracovat jako samostatný systém nebo být součástí řešení s kamerami IQeye PRO LINE, IQeye BASIC LINE, kamerami a systémy třetích stran - záznamových aplikací, video analýzy, řízení přístupu, POS, zabezpečovacími systémy a systémy inteligentních budov.

  • Inteligence a záznam na úrovni kamery
  • Vícenásobné video streamy
  • Volitelná rozšíření: H.264, den/noc režim, vícezónová detekce pohybu a další

 

IP kamery IQeye BASIC LINE nabízí robustní operační systém, špičkovou kvalitu obrazu a jednoduchou instalaci. Tyto kamery jsou navrženy pro cenově efektivní řešení, která nevyžadují kompletní sadu funkcí řady IQeye PRO LINE.

  • Cenově efektivní, snadná instalace
  • Kompaktní a odolný design
  • Vysoký výkon a spolehlivost

IQvýhody

Multi-megapixelové rozlišení kamer IQeye, inteligence na úrovni kamer, cenová efektivita, spolehlivost, snadná instalace a integrace umožňují budovat bezpečnostní video systémy bez kompromisů.

  • Špičková kvalita obrazu
  • Nižší celkové náklady na vlastnictví

Špičková kvalita obrazu

Forenzní detaily

Většina současných bezpečnostních kamer poskytuje nízké rozlišení nedostatečné pro identifikaci pachatelů.


Megapixelové síťové kamery IQeye poskytují špičkový obraz umožňující vidět důležité detaily potřebné pro identifikaci pachatelů - snadno lze identifikovat obličeje a SPZ a přitom mít stále přehled.

Špičkový obraz i při nízkém osvětlení

Síťové kamery IQeye obsahují nejnovější technologie zpracování obrazu zajišťující nejlepší možný obraz při nízkém osvětlení.


Kamery řady IQeye PRO LINE jsou dostupné s funkcí Lightgrabber a IR citlivým denním/nočním režimem.

Špičkový obraz rychle se pohybujících objektů

Síťové kamery IQeye používají CMOS senzor s progresivním skenem vhodným pro zachycení rychlých objektů bez pohybového rozmazání.


Kamery používající prokládaný interlaced sken, který spojuje dva obrázky s nízkým rozlišením, poskytují "roztrhaný" neostrý obraz pohybujících se objektů.

Nižší celkové náklady na vlastnictví

Větší pokrytí

Megapixelové síťové kamery IQeye mohou nahradit několik kamer se standardním rozlišením a to stále při forenzní úrovni detailů.


Lepší přehled

Náhrada několika kamer s nízkým rozlišením jednou Multi-megapixelovou IP kamerou IQeye zlepšuje přehled eliminací potřeby více monitorů pro náhled miniatur z více kamer ve více pohledech.


Nižší náklady na instalaci

Čas jsou peníze. Proto jsou síťové kamery IQeye navrženy k minimalizaci času instalace a konfigurace.


Napájení po Ethernetu

Všechny modely kamer IQeye lze napájet po Ethernetu. To nejen zjednodušuje instalaci, ale i zlevňuje provoz dohledového systému, protože tyto kamery jsou energeticky efektivní.


Dlouhá životnost

Společnost IQinVision používá technologii IR zrcadla, která filtruje šum a eliminuje obavy o vypálení snímače. Kamery IQeye mají dlouhou životnost díky použití vysoce kvalitních komponent a patří k nejstabilnějším kamerám na trhu