ATEUS EasyGate
Chcete volat levněji na mobilní telefony? Nemá Vaše podniková ústředna integrovanou GSM bránu? Potřebujete mít na chalupě nebo chatě zavedenou linku, ale nechcete celý rok platit za pronájem telefonní stanice? Máte slabý signál GSM ? Nechce Vám pevný operátor zavést telefonní linku ? Vaším řešením je ATEUS EasyGate!
  • Nejlevnější analogová brána na trhu
  • Přenos hlasu , GPRS dat, SMS
  • 12V napětí umožňuje bateriové napájení
    (napěťový zdroj 230V/12V v ceně brány)
  • Připojení na tel. Přístroj nebo PBX
  • Zobrazení čísla volajícího CLIP
  • Přenos zpráv SMS, upozornění SMSkou po sepnutí libovolného kontaktu
  • Jednoduchá instalace

 

GSM brána ATEUS EasyGate Vám nabízí více než levné volání do GSM sítě! Potřebujete mít připojení k internetu? EasyGate Vám umožní přístup na internet pomocí rychlých přenosů GPRS (třída 10). Vhodné i jako záložní přístup na internet pro společnosti při výpadku pevného spojení. Chcete upozornit, když Vám někdo vykrádá chatu? ATEUS EasyGate Vám ve spojení s vhodným čidlem, či zabezpečovacím zařízením, zašle SMS na Váš mobilní telefon "např. Byl narušen vstup do objektu". Neumí Vaši blízcí  ovládat mobilní telefon a přesto jim chcete volat levněji z vašeho mobilního telefonu? Na naši GSM bránu můžete připojit libovolný analogový telefon a plně využít výhod levného volání " mobil - mobil". Nemá Vaše ústředna integrovanou GSM bránu? Připojte ATEUS EasyGate na vnější port ústředny a hned můžou všichni Vaši zaměstnanci využít levného volání do GSM. ( pro volání přes GSM lze nastavit oprávnění pro vybraná čísla). Bránu lze připojit na libovolnou ústřednu s analogovým rozhraním do JTS, můžete tak zvýšit konkurenceschopnost Vaší staré ústředny. A to vše za bezkonkurenční cenu na trhu!

 GSM  Linkové rozhraní
 GSM síť

900 /1800

 Typ   2 drátové FXS (telefon / vnější linka PBX)
 GSM modul

Siemens MC45 ( MC46 )

 Konektor  RJ12 6/2
 SIM karta 3V  Impedance  600 Ohm
 Podporovaná spojení    Napětí linky  24V
 Telefonní hovory (podpora CLIP FSK)

 Max. linkový proud  40mA
 CSD data     Vyzváněcí napětí  42 Vef, 50 Hz
 GPRS třída 10            Volba  DTMF (tónová) / pulzní 
 Příjem a vysílání SMS zpráv            Identifikace volajícího

 CLIP FSK (ETSI FSK)

 Anténa    Datové rozhraní  
 Typ konektoru SMA  Typ  RS 232
 Impedance

50 Ohm

 Konektor  D - Sub 9F
 Napájení    Rychlost  9 600 - 115200 bps
 Externí adaptér 230V 50Hz/12V DC 0,5A  Prostředí  
 Možnost připojení na externí zdroj 10-16V (akumulátor 12V)  Teplota  0 - 45 °C
 Rozměry    Vlhkost vzduchu  10-95 % (nekondenzující)
 DxŠxH  160x130x40 mm    

 

 Klikněte pro více informací   Tisk    Odeslat
ATEUS-EasyGate - telefon a internet pro domácí kancelář
Nabízí prostřednictvím produktu EasyGate komunikační řešení dostupné pro každého s mnoha významnými funkcemi. Bránu EasyGate zcela jednoduše připojíte k jakékoliv pobočkové ústředně, běžnému telefonnímu přístroji nebo přímo k počítači. To uživateli umožnuje plně využít tři základní funce, hlasový přenos, odesílání a příjímání SMS zpráv a přenos dat. Cenová dostupnost, společně se zajímavým designem a funkčností  řadí bránu do kategorie spotřební elektroniky.

 Klikněte pro více informací   Tisk    Odeslat
Komunikace pro mobilní pracoviště
Nabízíme prostřednictvím produktu EasyGate komunikační řešení pro všechny, kteří řeší vybavení mobilních pracovišť pro pracovníky v terénu. Je jedno, zda firma pracuje v oboru stavebnictví, lesního hospodářství, či služeb, nároky na mobilní pracoviště jsou vesměs stejné. Málokterý vedoucí pracoviště se dnes obejde bez telefonu a e-mailu a právě pro tyto aplikace je GSM brána EasyGate vhodným řešením. Bez problémů zprostředkuje hlasové spojení i datové přenosy z napojených periferií.

 Klikněte pro více informací   Tisk    Odeslat


 

MALAFA SERVIS - telekomunikace  (2000 - 2011) Všechna práva vyhrazena.

Home Obsah Zeptejte se nás Servis Kontakt
O firmě Servis Kontakty na nás Dveřní komunikátory Helios GSM brány GSM EasyGate GSM Isdn GSM GATE 19' VoIP/GSM brány GSM BlueTower GSM OMIKRON GSM BlueStar Aplikační možnosti Komunikační systémy Alcatel OmniPCX Řešení hlasové komunikace Call server Call centrum Sítě VoIP Telefonní terminály Stolní telefony PC telefonie Konvergované řešení Nabízené výhody Řešení datové komunikace Jednoduchost a výkonnost OMEGA Omega Business Omega Basic Omega software Contact Manager Omega VOIP modul Systémový telefon NETSTAR Modely Netstar Telefonní služby Služby terminálů Telefony 2N StarPoint Typy telefonů Funkce Ovládání Příslušenství GSM doplňky Jištění proti přepětí Handsfree sady Technická specifikace Reference EZS systémy EZS Jablotron EZS Siemens CCTV systémy Kamery AXIS AXIS fixní AXIS fixní dome AXIS fixní termo AXIS PTZ dome Kamery IQeye IQeye Alliance IQeye 700/750 IQeye Sentinel IQeye Dome IQeye 4 IQ manager